Horetes

Terapeudid

Nendele terapeutidele on omistatud täiendmeditsiini ja loodusraviterapeudi kutse TASE 6 spetsialiseeriumisega holistilisele regressiooniteraapiale:

TERAPEUT
KUTSE-TUNNISTUSE NUMBER
VÄLJAST. AEG
E-POSTI AADRESS
Kadi Kütt938451.07.2014kadi@joogateraapia.ee
Katariina Liisa Martens938461.07.2014katariina@holistika.ee
Heili Laido938471.07.2014heili@holistika.ee
Ene Talvist938481.07.2014enetalvist@gmail.com
Tiina-Mariam Reinsalu938491.07.2014tiinamariamreinsalu@gmail.com
Marina Paula Eberth938501.07.2014marinapaulaeberth@gmail.com
Ave Ots9388012.09.2014ots.ave@gmail.com
Ingelise  Israel9388112.09.2014ingelise@teadlikareng.ee
Janne Raba9388212.09.2014janneraba@gmail.com
Bruno Braun9388312.09.2014 bruno.braun70@gmail.com
Liina Viies Zethelius9388412.09.2014viiesliina@hotmail.com
Mare Kargu9388512.09.2014marekargu@gmail.com
Tiina Pedak9388612.09.2014tiinapedak@gmail.com
Mirjam Viigimäe9392312.09.2014mirjamviigimäe@gmail.com
Tania Haasma9392412.09.2014taniahaasma@gmail.com
Merle Joonsoo9392512.09.2014merlejoonsoo@gmail.com
Anu Hermlin9933522.05.2015anu@vaimukoda.ee
Sirle Aria1053251.12.2015sirlearia@gmail.com
Jana Reidla1053261.12.2015jana@sinuterapeut.ee
Katrin Kalvi1053271.12.2015katrinkalvi@gmail.com
Kristiina Valper1053281.12.2015kristiinavalper@gmail.com
Hilde Mathilde Mattila1053291.12.2015hildemathildemattila@gmail.com
Ülle Karjane1053301.12.2015üllekarjane@gmail.com
Riin Hiieväli1053311.12.2015riinhiieväli@gmail.com
Heili-Riina Sõmer1053321.12.2015heiliriinasõmer@gmail.com
Kert Grünberg1053331.12.2015kert@hingamistuba.ee
Maie Millistvere11468320.09.2016maiemillistvere@gmail.com
Katrin Alujev11468420.09.2016katrin.alujev@gmail.com
Kaidi Laur11468520.09.2016kaidilaur@gmail.com
Kaja Aarma11468620.09.2016kajaaarma@gmail.com
Karis Ross11468720.09.2016karisross@gmail.com
Maret Hook11468820.09.2016marethook@gmail.com
Pille Rukki11468920.09.2016pillerukki@gmail.com
Piret Sults11469020.09.2016piretsults@gmail.com
Rita Eevardi11469120.09.2016ritaeevardi@gmail.com
Tiina Pappel11469220.09.2016tiinapappel@gmail.com
Ürge-Maarit Mäetamm11469320.09.2016ürgemaaritmäetamm@gmail.com
Kadri Sakala11469420.09.2016kadrisakala@gmail.com
Helger Rannu11469520.09.2016helgerrannu@gmail.com
Angela Saks12612816.10.2017angelasaks@gmail.com
Anu Linnamägi12612916.10.2017anulinnamägi@gmail.com
Katre Kelder12613016.10.2017katrekelder@gmail.com
Maaja Tammar12613116.10.2017maajatammar@gmail.com
Merike Hannust12613216.10.2017merikehannust@gmail.com