Horetes

Terapeudid

Nendele terapeutidele on omistatud täiendmeditsiini ja loodusraviterapeudi kutse TASE 6 spetsialiseeriumisega holistilisele regressiooniteraapiale:

JRK

TERAPEUT

KUTSE-TUNNISTUSE NUMBER

VÄLJAST. KUUPÄEV

E-POSTI AADRESS

1.

Kadi Kütt

093845

1.07.2014

kadi@joogateraapia.ee

2.

Katariina Liisa Martens

093846

1.07.2014

katariina@holistika.ee

3.

Heili Laido

093847

1.07.2014

heili@holistika.ee

4.

Ene Talvist

093848

1.07.2014

enetalvist@gmail.com

5.

Tiina-Mariam Reinsalu

093849

1.07.2014

tiina.mariam@gmail.com

6.

Marina Paula Eberth

093850

1.07.2014

marinapaulaeberth@gmail.com

7.

Ave Ots

093880

12.09.2014

ots.ave@gmail.com

8.

Ingelise (Signe) Israel

093881

12.09.2014

ingelise@teadlikareng.ee

9.

Janne Raba

093882

12.09.2014

janneraba@gmail.com

10.

Bruno Braun

093883

12.09.2014

bruno.braun70@gmail.com

11.

Liina Viies Zethelius

093884

12.09.2014

viiesliina@hotmail.com

12.

Mare Kargu

093885

12.09.2014

marekargu@gmail.com

13.

Tiina Pedak

093886

12.09.2014

tiinapedak@gmail.com

14.

Mirjam Viigimäe

093923

12.09.2014

mirjamviigimäe@gmail.com

15.

Tania Haasma

093924

12.09.2014

taniahaasma@gmail.com

16.

Merle Joonsoo

093925

12.09.2014

merlejoonsoo@gmail.com

17.

Anu Hermlin

099335

22.05.2015

anu@vaimukoda.ee

18.

Sirle Aria

105325

1.12.2015

sirlearia@gmail.com

19.

Jana Reidla

105326

1.12.2015

jana@sinuterapeut.ee

20.

Katrin Kalvi

105327

1.12.2015

katrinkalvi@gmail.com

21.

Kristiina Valper

105328

1.12.2015

kristiinavalper@gmail.com

22.

Hilde Mathilde Mattila

105329

1.12.2015

hildemathildemattila@gmail.com

23.

Ülle Karjane

105330

1.12.2015

ylle.karjane@gmail.com

24.

Riin Hiieväli

105331

1.12.2015

riinhiieväli@gmail.com

25.

Heili-Riina Sõmer

105332

1.12.2015

heiliriinasõmer@gmail.com

26.

Kert Grünberg

105333

1.12.2015

kert@hingamistuba.ee

27.

Maie Millistvere

114683

20.09.2016

maiemillistvere@gmail.com

28.

Katrin Alujev

114684

20.09.2016

katrin.alujev@gmail.com

29.

Kaidi Laur

114685

20.09.2016

kaidilaur@gmail.com

30.

Kaja Aarma

114686

20.09.2016

kaja.aarma@gmail.com

31.

Karis Ross

114687

20.09.2016

karisross@gmail.com

32.

Maret Hook

114688

20.09.2016

marethook@gmail.com

33.

Pille Rukki

114689

20.09.2016

pillerukki@gmail.com

34.

Piret Sults

114690

20.09.2016

piretsults@gmail.com

35.

Rita Eevardi

114691

20.09.2016

ritaeevardi@gmail.com

36.

Tiina Pappel

114692

20.09.2016

tiinapappel@gmail.com

37.

Ürge-Maarit Mäetamm

114693

20.09.2016

ürgemaaritmäetamm@gmail.com

38.

Kadri Sakala

114694

20.09.2016

kadri.sakala@gmail.com

39.

Helger Rannu

114695

20.09.2016

helgerrannu@gmail.com

40.

Angela Saks

126128

16.10.2017

angelasaks@gmail.com

41.

Anu Linnamägi

126129

16.10.2017

anulinnamägi@gmail.com

42.

Katre Kelder

126130

16.10.2017

katrekelder@gmail.com

43.

Maaja Tammar

126131

16.10.2017

maajatammar@gmail.com

44.

Merike Hannust

126132

16.10.2017

merikehannust@gmail.com

45.

Merike Mitt

138376

26.10.2018

merike@mastery.ee

46.

Siret Raid

138377

26.10.2018

kajaaarma@gmail.com

47.

Svea Urvak

138378

26.10.2018

sveaurvak@gmail.com

48.

Sirje Sikmann

138379

26.10.2018

sirje.sikmann@gmail.com

49.

Terje Pällo

138380

26.10.2018

terje@kawe.ee

50.

Helen Rebane

138381

26.10.2018

helen.rebane111@gmail.com

51.

Kalev Mäesalu

138382

26.10.2018

kalevmaesalu@hot.ee

52.

Pille Alaver

138383

26.10.2018

pille.alaver@gmail.com