Tule seltsi suvepäevadele! Pane end juba täna kirja: regressiooniteraapiaselts@gmail.com!


Aeg ja koht: 16.-18. august 2019 Jõõpres (Pärnu lähistel) Tiibeti Meditsiinikeskuses Men Ling.

Koolitajaks on seekord Roman Goldrin.  Roman räägib põnevast tanato- ehk üleminekuteraapiast. Koolitus toimub laupäeval ja kestab 6 tundi. (Loe alt lähemalt!)

Nagu meie suvepäevadel kombeks, viime läbi ka ühiseid arutlusringe, teeme koos joogat või muid keha ja vaimu turgutavaid tegevusi ning tunneme head meelt kolleegidest ja kaunist Eesti suvest. Oled südamest oodatud!

Registreeri end: regressiooniteraapiaselts@gmail.com.

Tasu: ööbimine, toitlustus ja koolitus kokku maksavad 85 eurot. Kanna see üle: seltsi arvele: MTÜ Holistilise Regressiooniteraapia Selts, a/a: EE732200221035063655 Swedbank. Selgituseks kirjuta „Suvepäevad 2019“.

Küsimuste korral võta ühendust Katrin Alujeviga: 51 50 736, katrin.alujev@gmail.com!

  

Tanatoteraapia ehk üleminekuteraapia

Roman Goldrin kirjutab oma töö kohta nii: "Lihaste testimise, väliste sündmuste ja unenägude analüüsimise kaudu aitan paika panna tervisehäirete, inimestevaheliste suhete ja elus tehtud isiklike valikute vastastikuse seose. Keha vastuste kaudu valitakse sobiv toitumine, sobivad füüsilised harjutused, hingamistüübid, sobiv elukoht ning enda realiseerimine. Sügava kehalise lõõgastuse kaudu taastatakse hinge ja keha, alateadvuse ja teadvuse terviklikkus. Vajadusel viiakse läbi töö siseorganite, selgroolülide ja liigestega. Seansi käigus tekib sünkroonsus Universumi Makrokosmose ja Inimese Mikrokosmose vahel, mis lubab olla imeliste tervenemiste, paranemise ning elu ja saatuse muutmise tunnistaja." 

Me ei saa enne kehalt vastuseid, kui me pole keha täielikult lõdvestanud. Just sellist süvalõdvestust ja õrna puudutusega tervendamist suvepäevadel praktiliselt õpime.

Loe ka seda artiklit.